Pasaulis

R.Paulauskas: nerandu logiškų atsakymų, kodėl senosios Europos tautos eina į susinaikinimą

Labdaringa Vokietijos organizacija „Eseno stalas“ („Essen Tafel“), dalijanti maistą neturtingiems žmonėms, susidūrė su precedento neturinčiu politiniu spaudimu. Po to, kai organizacija, neapsikentusi nuolatinių jaunų migrantų išpuolių, nusprendė maistą dalinti tik Vokietijos piliečiams, net pati kanclerė Angela Merkel užsipuolė labdarą teikiančius žmones.

Situaciją komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas :

– Europoje žmonės tiesiog atkakliai nenori matyti, kad jie jau eina arba yra varomi pro pragaro vartus. Kalbėjau su Vokietijos Bundestango atstovais iš „Alternatyva Vokietijai“. Jie akcentuoja, kad valią priešintis ir kovoti už vokiškąjį identitetą turi tik Rytų Vokietija. Jie yra paskendę neviltyje.

Aš jau nerandu logiškų atsakymų, kodėl senosios Europos tautos eina į susinaikinimą. Todėl ieškau atsakymų metafizinėje plotmėje: galbūt yra dėsniai, kurių mes tiesiog nežinome. Galbūt tos senosios tautos jau savo nugyveno ir įsijungė kažkoks susinaikinimo mechanizmas, kuriam niekas neturi valios pasipriešinti. Tiesiog nebeveikia elementari savisauga ir žmonės daro nelogiškus veiksmus tiesiog kiekviename žingsnyje – ar paimtumėte migrantų klausimą, ar dabar išpopuliarintą tą „metoo“ judėjimą… Tiesiog iš esmės dabar griaunama visa tai, dėl ko žmonija laikėsi tūkstančius metų: kad vyrai visą laiką lindo prie moterų – taip atsirasdavo vaikai, kad tėvai juos auklėdavo ne tik su visokiomis teisėmis, bet ir su pareigomis, kad dievas sukūrė vyrą ir moterį, kad jie daugintųsi… Tai buvo baziniai tūkstančius metų visiems suprantami teiginiai. O jeigu dabar kažkokios tautos to nesilaiko, tai akivaizdu, kad jos išnyks. Paprasta logika to nepaaiškinsi.

Aš suprantu, kad yra pasaulyje jėgos, kurios sąmoningai veikia šia kryptimi, jos turi didžiulius pinigus ir juos tam naikinimo tikslui naudoja. Bet, palaukit, – maža kas ką nori su mumis padaryti, bet juk savisaugos instinktą mes turime turėti… Bet jis nebeveikia. Tie vokiečiai, kurie nori turėti normalius vaikus, kad berniukai būtų vadinami berniukais, o mergaitės – mergaitėmis, jau dabar laikomi ir vadinami blogais žmonėmis… Dalis baltosios rasės jau išėjo iš proto ir nežinau, ar sugrįš, dėl to fantazuoju, kad, matyt, veikia kažkokie mums nežinomi visuomeninio gyvenimo dėsniai, kurie ir užkerta kelią, daliai baltosios rasės bet kokioms galimybėms logiškai mąstyti.

www.respublika.lt

One Reply to “R.Paulauskas: nerandu logiškų atsakymų, kodėl senosios Europos tautos eina į susinaikinimą

  1. Viską čia teisingai dėstote, pone signatare. Tik tie neva nežinomi dėsniai, mano galva, yra žmonijai žinomi tūkstančius metų ir jie yra išdėstyti visose pasaulinėse religijose(Šventasis Rąštas, Koranas, Vedos), rytų filosofijoje. Pasaulis yra dualus kiekvienoje savo apraiškoje(rytai-vakarai, pietūs-šiaurė, pliusas-minusas, materializmas-dvasingumas, net ir kvantinė fizika postuluoja ir eksperimentiškai įrodo mus supančio pasaulio dualumą(dalelė-banga)). Todėl teisingas pasaulio suvokimas ir remiasi abiejų priešybių ir jų sąveikos analize. O kai žmonės bando mąstyti vienpoliškai , kategoriškai, 100% atmesdami priešingą požiūrį į situaciją, jie gauna iškreiptą pasaulio suvokimą(t.y. klaidingą) ir evoliucijos eigoje yra pavergiami ar nušluojami nuo žemės žaviršiaus tų, kurių mąstymas yra pilnensis, t.y. dialektiškesnis. Čia yra du keliai, arba individas, nacija ar dar kas atsisako savo nevisaverčio mąstymo(šiuo atveju materialių vertybių, individualizmo, liberalizmo absoliutinimo) arba nyksta kartu su savo neteisinga pasaulėžiūra.

Parašykite komentarą