Featured Video Play Icon
Lietuva

Šeimų košmaras – vaikų atėmimas. G.Lunskis, R.Dagys ir K.Juraitis

Vaikų atėmimo įstatymą reikia pataisyti taip, kad jis būtų aiškus ir asilui, – sako LR Seimo narys Rimantas Dagys.
Šis Seimo narys buvo vienas iš nedaugelio parlamentarų, aiškiai ir argumentuotai pasisakęs prieš naują vaikų atėmimo įstatymą. Priėmus šį įstatymą, jis virto tikru šeimų košmaru. Vaikai atiminėjami tiesiog gatvėse, arba nuo pietų stalo. Bet kyla natūralus kllausimas: jeigu šis įstatymas toks blogas, kodėl už jį visas Seimas balsavo vienbalsiai? Netgi Rimantas Dagys, ir tas nubalsavo „už“. Jis pats šį fenomeną aiškina paprastai. Įstatymo projektas, lyginant su priimtuoju, buvo tikras košmaras. Todėl dauguma Seimo narių naują projektą, už kurį prabalsavo, priėmė kaip visiškai nekenksmingą.
„Praeitą savaitę nugarsęję vaikų atėmimo atvejai – ne šiaip paklydimai, tai kriminaliniai nusikaltimai, vaikų grobimas“ – su psichologo Gintaro Lunskio nuomone sutinka Rimantas Dagys.
Juk niekas nekalba apie padarytą žalą pagrobtų vaikų sveikatai. Niekas nekalba apie tai, kaip jaučiasi iš šeimos išplėšti, ir į ją vėl grąžinti vaikai, kokias pasekmes jų psichikai padarys šis smurtas prieš vaikus ir jų šeimas.
Panašu, kad Lietuvos laukia naujos skambios tarptautinės bylos.

Parašykite komentarą