Featured Video Play Icon
Lietuva

Kas čia daros? Kas čia daros? Nr 7. Rolandas Paulauskas

00:25 LR Seimo pirmininkas V. Pranskietis tik dabar sužinojo Stambulo konvencijos turinį.

04:12 Kas žino būsimų kandidatų į prezidentus pažiūras?

09:19 Konstitucinis teismas nutarė M.Basčio likimą. Ar tai aukščiausia teisingumo Lietuvoje institucija? Prezidento Rolando Pakso atvejis.

19:15 VSD pateikė grėsmių nacionaliniam saugumui ataskaitą. Vienintelė VSD grėsmė – „Rusai puola“. Kokios grėsmės yra iš tikrųjų.

27:29 Kovo mėnesį minime II-ojo Pasaulinio karo pradžios Lietuvai metines, nes 1939 m. kovo 20 d. Vokietija pateikė Lietuvai ultimatumą, o jau kovo 23 d. į Klaipėdą įžengė Vokietijos kariuomenė.

32:04 Ukrainos didvyrė ir Lietuvos garbės viešnia N.Savčenko pateko už grotų. Ji kaltina dabartinį Ukrainos politinį elitą dėl Maidano aukų.

36:23 Pirmalaikių rinkimų Italijoje rezultatai.

42:19 Cambridge Analytica tarptautinis skandalas dėl poveikio rinkimų rezultatams.

45:02 Triuškinama Putino pergalė per rinkimus Rusijojoje. Panašumai su rinkimais Kinijoje.

52:53 Kinija pakvietė į svečius Šiaurės Korėjos prezidentą.

53:30 Pietų Afrikos Respublikoje juodaodžių naudai be atlygio nusavinama žemė iš baltaodžių. Kiniečiai šiuo atveju prilyginami juodaodžiams. Ką tas reiškia?

55:08 Solsberio istorija. Neaišku, kas atsitiko, bet visuotinai „aišku“, kad kalta Rusija. Kuo skiriasi svajoklių ir realistų reakcijos į panašius įvykius.

01:13:20 Prasideda JAV muitų karas, nukreiptas ne tik į Rusijos, Kinijos, bet ir į Europos Sąjungos įmones. Taiwan Travel Act nutarimas. Kinijos naftos birža pradėjo „ateities sandorius“ už juanius. Šio fakto reikšmė, kaip tas atsilieps pasauliui ir JAV ekonomikai.

01:27:23 The Washington Post išspausdino interviu su būsimu Saudo Arabijos karaliumi, kuriame jis teigia, jog Vachabitų judėjimą Saudo Arabija sukūrė JAV prašymu.

01:28:30 Kodėl žmonės taip skirtingai suvokia pasaulį. Jausmų įtaka. Skirtingos protinės savybės. Amerikiečių mokslininkai nustatė, kad dauguma žmonių įvykių faktų vertinti objektyviai nesugeba. Kaip šios fiziologinės savybės lemia žmonijos istoriją.

01:47:36 Kas yra Vatnykai. Šio reiškinio tendencijos ir ypatumai Rusijoje.

01:57:25 Kovo mėnesis – priminimas apie Nepriklausomybės idėją (kovo 11). O šį kovo mėnesį popiežius pareiškė, kad pragaro nėra.

Parašykite komentarą