Featured Video Play Icon
Lietuva Mūsų Gretos

Kviečiame partinius. 2017 08 05

Greičiau pralįs pro adatos skylutę, negu pateks į Mūsų gretas, neatsakęs į 15 punktų. Nes mes norim išsiaiškinti, ar viename prasmių lauke esame. Tik pažiūroms sutapus, įmanoma kažką kartu nuveikti.
Todėl šiuo šaukimu kviečiame visus partinius žmones, ir ypač priklausančius Lietuvos liaudies partijai: stok į mūsų gretas!

3 Replies to “Kviečiame partinius. 2017 08 05

  1. Vargas, vargas tam "prasmų" ieškotojui… Siūlau gerai apsigraibyti aplink save ir galų gale susivokti kur ir kokioje aplinkoje dabar gyvenate. Negi tikrai manote kad anglosaksai jums leis čia ką nors keisti – kai tik imsite jų planams trukdyti spirs jums vyrukai į šikines, oi spirs taip, kad net per adatos auselės skylutę pralysite…Keistuoliai…

    1. Juozas, vergams didesnis vargas kažko bijoti, o ypač „įspirs“ arba „pralysti pro adatos 🙂 skylutę“. Jūs bijokite vienas, o kitų negąsdinkite, nes niekas nieko nebijo taip kai jūs. Paskaitykite pasaką „Dangus griūva“ gal atrasite save.

  2. Pagarba Juraiciui uz pastangas. Seku jo darbus nuo Rolando naktigoniu laiku:) Mums visiems kazko truksta,kad rastume to aktyvumo prisijungt.. Drasos, motyvacijos, laiko.. Sekmes Kazimierai! Ir aciu!

Parašykite komentarą